100 TL Üstü Ücretsiz Kargo

Dekoratif Çamaşır Kurutma Askılığı

Çamaşır yıkadıktan sonra nasıl kurutacağınız kocaman bir soru işaretidir. Çamaşırları göz önünde bir yere asmaktansa evin gizli bir köşesine asmak tercih edilir. Dekoratif çamaşır kurutma askılığı ile çamaşır kurutma derdine son verin. Bu çamaşır kurutma askılığı pek çok kolaylığı da beraberinde getiriyor. Eviniz için pratik ürün arayışı içindeyseniz bu dekoratif çamaşır kurutma askılığı modelini çok seveceksiniz. Ev dağınık gözükmesin istiyorsanız sizlerde kaba gözüken çamaşır kurutma askılıklarını tercih etmiyorsunuz demektir. Özellikle kalabalık bir aileyseniz ve eviniz çok geniş değilse alandan tasarruf edecek çözümler ararsınız.

Dekoratif çamaşır askılığı hem estetik gözükür hem de ihtiyacınızı tam da istediğiniz şekilde giderir. Evde vakit geçiren her birey gözü yorulsun istemez. Bazı eşyalar var ki evde hem kalabalık hem de oldukça çirkin bir görüntü sergiler. Bu noktada hassassanız her eşyanız pratik ve güzel olsun diyorsanız dekoratif çamaşırlık muazzam bir seçenektir.

Yaşadığınız bölgedeki nem oranı yüksekse çamaşırlarınızı kurutmak çok zordur. Günlerce çamaşır kurutma askılığında bekleyen çamaşırlar evdeki alanı kısıtlar. Tam da bu tip sorunlar için üretilen çamaşır kurutma askılığı bütçenizi yormayacak şekilde fiyatlandırılmıştır. Piyasadaki basit ürünlerin yanı sıra ürünümüz oldukça dayanıklıdır. Dekoratif çamaşır kurutma askılığına boyutları küçük diyerek önyargı ile yaklaşılır.

Duvara monte edilmesinin vermiş olduğu kolaylık sayesinde evinizin boş herhangi bir duvarını bu askılığa ayırabilirsiniz.

Küçük olduğunu savunuyorsanız iki adet çamaşırlık tercih etmek sizin için iyi olacaktır. Hanedeki kişi sayısı çoksa buna istinaden daha fazla yıkanmış çamaşır çıkar. Evinizde kaç kişi yaşıyorsanız duruma uygun sayıda dekoratif çamaşır kurutma askılığı tercih etmelisiniz. Dekoratif çamaşır kurutma askılığında toplam 6 adet kurutma çubuğu bulunur. Islaklıkla temas ettiğinde hiçbir şekilde tahrip olmayan malzemeden üretilmiştir. Paslanmazdır.

Dekoratif olması sebebiyle evin müsait duvarlarına monte edilebilir. Çamaşırlarınız kuruduğunda bu askılığı kapatabilirsiniz. Dekoratif çamaşır kurutma askılığı kapanma özelliğine sahiptir.

Bu çamaşırlık demonte olarak size gönderilir. Kutunun içinde bulunan bağlantı elemanları ve kullanım klavuzu size kurulum esnasında yol gösterecektir. Dekoratif çamaşır kurutmalığın montajı oldukça kolaydır. Çamaşırlık denildiğinde akla gelen büyük kurutmalıkların verdiği kalabalık görüntünün ortadan kalkması için tasarlanmıştır. Beyaz ve siyah renk seçeneğiyle evinizde kullandığınız renklere en uyumlu olanı tercih edebilirsiniz. Ürünümüz garanti belgesi ile güvenilir bir şekilde müşterilere teslim edilir. İçeride ve dışarıda kullanıma uygun olması askılığı istediğiniz yerde kullanabileceğiniz anlamı taşır. Vaktini büyük çoğunlukla ev işleriyle geçiren kişiler için dekoratif olması önemlidir. Ev ile uyumsuz küçük detaylar bile kişiyi rahatsız edebilir. Müşteri memnuniyeti garantili dekoratif çamaşır askılığı hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlar. Kapalıyken yalnızca 3 cm kalınlığında yer kaplaması bu çamaşırlık modelini diğer modellerden ayıran en önemli özelliğidir.

Select your currency
USD
Picco Online
Logo
Reset Password